siatki leśne

siatki leśne

Cześć. Chcę ogrodzić duży sad i poszukuję jakiegoś niedrogiego rozwiązania. Wydaje mi się, że dobrze sprawdzi się siatka leśna. Ktoś może kupował ostatnio takie siatki i poleci mi jakieś sprawdzone oferty?

wiesław11

Posty: 3

 
Podczas wyboru siatki warto wziąć pod uwagę grubość drutu, rodzaj oczek, wysokość ogrodzenia. Gdy chcemy zapobiec przedostawaniu się na działkę czy do sadu zwierząt, z powodzeniem można kupić siatkę leśną. Ale już do ogrodzenia domu lub firmowej posesji warto wybierać wysokie, trwałe siatki ocynkowane.

fidelio

Posty: 26

 
Niedawno poszukiwaliśmy niedrogiego materiału do ogrodzenia dość dużej działki wokół firmy. Jakiś kolega męża polecił ofertę Siatkopol (www.siatkopol-sklep.pl), gdzie kupował siatkę leśną i okazało się, że mają bardzo duży wybór siatek ogrodzeniowych różnego typu. Ceny też są konkurencyjne. Sprawdź sobie, na pewno dobierzesz coś dla siebie.

micko

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że siatki dobrze sprawdzą się jako ogrodzenia tymczasowe. Do ogrodzenia domu lepiej wybrać stylowe ogrodzenie kute, fajnie prezentują się także tzw. gabiony.

Acclaim

Posty: 3

 
Lepiej zrezygnować z tańszych siatek wykonanych z materiałów sztucznych. Ocynkowany czy powlekany drut jest o wiele trwalszy.

ewa

Posty: 11

 
Zwróć uwagę na grubość drutu i wielkość oczek, bo to głównie od tego zależy, czy wybrana siatka zapewni pełne bezpieczeństwo posesji. Tańsze siatki leśne sprawdzą się do ogrodzenia sadu przed zwierzętami, ale już zupełnie nie jako ochrona posesji, gdzie przechowywane są jakieś cenniejsze przedmioty.

Black_Riot

Posty: 11

 

SPONSOR