dobry serwis iPhone w Szczecinie

dobry serwis iPhone w Szczecinie

Mam taki problem, upadł mi iPhone... i cóż, niestety, pęknięty ekran. Gdzie w Szczecinie można to naprawić? Zależy mi na czasie.

renia00

Posty: 7

 
Nie pomogę, mój telefon na szczęście jeszcze się nie popsuł nigdy. Apple rządzi :). Nawet gdy spadł na twarde płytki z dość wysokiego regału, nic mu nie było :-)

antonio44

Posty: 12

 
Jest punkt na pewno, ale nie pamiętam gdzie, kiedyś sprawdzałem. Wpisz sobie apple mobile szczecin.

Klarka45

Posty: 13

 
Zdaje mi się, że jest taki punkt apple mobile, gdzieś w centrum. Kiedyś mi ktoś polecał, bo miałem małe peknięcie na ekraniku, ale ostatecznie telefon zgubiłem :D, i problem się "rozwiązał".

tigra32

Posty: 4

 
Dlatego właśnie ja kupuję najtańsze telefony, a nie drogie Apple :). Jak się popsuje, potem są problemy...

pogoń44

Posty: 9

 
To Apple może się w ogóle jakkolwiek uszkodzić? Dla mnie to pancerne cudeńko jest :D

Wygodniś22

Posty: 12

 
Zobacz sobie tutaj http://applemobile.pl. Bezproblemowo naprawili mojego ipada, dają półroczną gwarancję na to, co naprawili. Przemiła obsługa i solidny serwis, to jest chyba autoryzowany punkt Apple.

Lupusx

Posty: 19

 
Róg Wojska Polskiego i Jagiellońskiej, super obsługa! Dali mi nawet tel zastępczy.

grzes3345

Posty: 10

 
Bardzo dobry punkt z fachową (i sympatyczną :) obsługą jest przy Wojska Polskiego. Apple Mobile czy coś takiego. Jak sobie wpiszesz w wyszukiwarkę, to znajdziesz.

xtigerx

Posty: 18

 
Tylko autoryzowany serwis! Zwłaszcza z tak wartościowym sprzętem. W Szczecinie jest punkt autoryzowany Applemobile przy Wojska Polskiego 50. Solidna firma, bez dwóch zdań. Naprawili, dostałem też pełną i konkretną informacją, co się wydarzyło, za co zapłaciłem, do tego daja gwarancję na usługę (6 mcy).

TVNbox

Posty: 13

 

SPONSOR