wydajne serwery dedykowane

wydajne serwery dedykowane

Mam następującą prośbę: mógłby ktoś polecić sprawdzoną firmę hostingową? Zależy mi na wydajnym i stabilnym serwerze w rozsądnej cenie, z dostępem do tego serwera. Ostatnia firma sprawiła, że miałem taki dostęp do serwera, jak Czechy do morza :P Z góry dzięki za info!

zenio

Posty: 10

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

LiOx

Posty: 26

 
Powiem krótko: tutaj znajdziesz tanie rozwiązanie www.microhost.pl Centrum danych naprawdę jest wysokiej klasy, bo spotykałem się z firmami, które lokowały serwery miejscach, przy których cygańskie tabory są ekskluzywne. Do tego pomoc techniczna ze strony usługodawcy przez cały czas trwania umowy.

Klarka34

Posty: 16

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

Robuś

Posty: 15

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

@marcelko

Posty: 15

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

wolnośććć

Posty: 13

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

fikusik

Posty: 11

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

Black_Riot

Posty: 21

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Michaś

Posty: 8

 

SPONSOR