Serwis ploterów drukujących z Poznania, jaka firma ?

Serwis ploterów drukujących z Poznania, jaka firma ?

Jeżeli oddam ploter do serwisu to w którym czasie zostanie on naprawiony i znów wróci do mojej firmy?

Sarenka

Posty: 2

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

wincenty_21

Posty: 12

 
Usterki w ploterach oczywiście się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, że większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów naprawdę niewielkim kosztem.

alxiss

Posty: 9

 
Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę urządzenia ponieważ jest to zdecydowanie tańsze niż zakup nowego urządzenia wysokiej klasy. Naprawa natomiast bardzo często wychodzi naprawdę bardzo tanio i warto wcześniej zapoznać się z kosztami naprawy.

Joe

Posty: 9

 
W własnej firmie używam sporo ploterów i w przypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo gdyż jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Lupusx

Posty: 9

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

labuh

Posty: 11

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym okresie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

pogoń44

Posty: 10

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w przypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

tasdefleja

Posty: 21

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku nieodpowiednio przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić mnóstwo szkód w urządzeniu.

Fowl1990

Posty: 19

 
Masz bez wątpienia rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy faktycznie za ten fakt warto aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że nabycie nowego plotera to olbrzymi wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

mniszekk

Posty: 15

 

SPONSOR