Sterydy

Sterydy

Witam serdecznie, mam ogromny problem z nabraniem masy. Mam budowę ciała ektomorfika. Niestety stosowałem już specjalistyczne diety, chodzę na siłownię, wydałem na standardowe odżywki ogrom pieniędzy, a nic nie pomaga. Dla mnie to duży problem wizerunkowy, mam na tym tle kompleksy. Zastanawiam się poważnie nad zakupem sterydów, ale zupełnie nie wiem, gdzie się skierować po taki zakup, aby był bezpieczny. Może mi ktoś podpowiedzieć?

Yuri20

Posty: 2

 
Hormon wzrostu jest niezły. W każdym razie sterydy warto stosować pod warunkiem średnio – zaawansowanego i zaawansowanego stażu na siłowni.

kondziu

Posty: 11

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

Sweeperx

Posty: 25

 
Od 20 lat podnoszę ciężary, biegałem w wielu maratonach i uczestniczyłem w różnorodnych zawodach, głównie amatorskich. Lubię wysiłek, ale przyznam, że naturalnie nie da się osiągnąć dalszego rozbudowania sylwetki i przejścia przez pewną barierę organizmu. Znam jeden wiarygodny sklep ze sterydami anabolicznymi kupiesterydy.com/a>. Byłem u nich na cyklu hormonem wzrostu kontrolowanym przez branżowego specjalistę. Ogólnie skok testosteronu jest niesamowitym uczuciem. Warto jednak zastanowić się, jaki masz cel i czy faktycznie masz silną wolę na sterydy. Sklep, który poleciłem ma najlepsze produkty, czyste, bez wypełniaczy. Możesz każdy produkt sprawdzić na światowym rynku, recenzje, itp. Żadnej ściemy ogólnie i myślę, że wiele osób kupuje właśnie u nich.

Ptaszyna

Posty: 7

 
Jeżeli poprosisz to dobry trener personalny powinien ci rozpisać cykl na sterydy. Każdy turysta jest na „koksie” i nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli racjonalnie używasz to skutki uboczne praktycznie się nie pojawiają. Trzeba również inwestować w preparaty ochronne.

alex-oo

Posty: 12

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

derwer56

Posty: 21

 

SPONSOR