porównywarka OC

porównywarka OC

Witam serdecznie, jakie znacie najlepsze sposoby na odnalezienie najtańszego OC? Zależy mi na zmianie oferty, prawdopodobnie od nowego roku, więc powoli rozglądam się nad optymalnymi rozwiązaniami. Mam nadzieję, że coś sensownego mi doradzicie.

beata77

Posty: 3

 
Bardzo dobre konsultacje w sprawie taniego OC przeszedłem przez serwis najtaniejuagenta.pl. Zadzwoń najlepiej, ewentualnie wypełnij formularz to otrzymasz porównanie ponad 50 ofert dopasowanych pod ciebie. Dla mnie wiarygodna propozycja. Agent sensownie odpowiada na pytania, zna rynek, dobrze mi doradzono. Właściwie zero ryzyka. W każdej chwili możesz się wycofać, a wszystkie wysyłane dane masz zabezpieczone. Fajnie, że są takie narzędzia dla kierowców, bo ja nie mam czasu na przeglądanie wszystkich zasobów TU, żeby sobie dobrać ciekawszą ofertę.

Budowlaniec

Posty: 10

 
Niestety trudno sprecyzować, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla ciebie. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która ma możliwie najwięcej opcji do wpisania. Korzystaj z porównywarek OC i AC, które agregują informacje o praktycznie wszystkich ofertach TU. To jednak spore ułatwienie.

Bany07

Posty: 24

 
Dobrze jest nawiązać współpracę z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, który nie jest związany z konkretną marką, ale przede wszystkim pomaga znaleźć najlepszą ofertę klientowi.

kubaraj

Posty: 21

 
Jak jesteś kierowcą z wieloletnim stażem to stawiaj na ubezpieczenia z większym wkładem własnym. Mniejsza składka się wtedy kształtuje.

Maciejoo

Posty: 4

 
Jeżeli stawiasz tylko na OC to naturalnie liczy się najniższa cena. Jeżeli natomiast wybierasz już OC i AC przyda ci się pomoc branżowego konsultanta.

@marcelko

Posty: 10

 
Według mnie warto częściowo pozostać przy agencie ubezpieczeniowym, szczególnie na etapie ewentualnej likwidacji szkody.

labuh

Posty: 4

 
Przed podpisaniem umowy sprawdź, jakie opinie ma ubezpieczyciel względem likwidacji szkody. W razie wpadki z TU poproś o wsparcie kancelarie prawne wyspecjalizowane na rynku odszkodowań. Świadczenia obecnie można w prosty sposób odzyskać. Wystarczy trochę powalczyć o własne prawa. I nie kieruj się nigdy tylko najniższą ceną ubezpieczenia OC, ale sprawdzaj dodatkowe warunki, bo od nich zależy przede wszystkim jakość obsługi klienta.

propek1

Posty: 5

 
Zawsze, jeżeli kupujesz ubezpieczenia w większym pakiecie to płacisz ogólnie taniej za wszystko. Jak masz droższy samochód to bym na twoim miejscu wybrał opcję zabezpieczenia przed ryzykiem kradzieży. Człowiek śpi wtedy spokojnie :P

Namo

Posty: 6

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

Warszawiak

Posty: 15

 

SPONSOR